Ana sayfa » Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank kripto para piyasası hakkında konuştu.
Güncel Haber Kripto Para

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank kripto para piyasası hakkında konuştu.

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank kripto para piyasası hakkında konuştu.

Varank, risk barındıran kripto para piyasasını başıboş bırakmayacaklarını belirtti. “Kripto paralar konusunda negatiftim ama bugün etkin olduklarını görüyoruz. Risk barındıran bu alanı başıboş bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

Elvan, “Son aylarda Bitcoin’de çok ciddi işlemlerin yapıldığı duyumunu aldım. Bunu araştırması için bir bakan yardımcısı görevlendirdim. Gerekli araştırmaları ve düzenlemeleri yaptıktan sonra duyuracağız.” ifadelerini kullandı.

Bitcoin piyasasında son gelişme: Düşüş değil düzeltme!

Bitcoin için 60.000 dolar önemli bir direnç noktasıydı. Yaşanılan bu geri çekilmeler 60.000 doların düzeltmesi olarak düşünülebilir.

Bitcoin güvenli sınırda mı?

Bitcoin 50.000 dolar altına düşmediği sürece güvenli sınırda olduğunu söyleyebiliriz. Temel anlamda bitcoin güçlü bir durumda ve tekrar 60.000 dolar üzerine çıkabilir. Bitcoin için yükseliş tredi devam ediyor.

Mehmet Orhan

1997 yılında Balıkesir'de doğan Mehmet Orhan, ilk olarak Adnan Menederes Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri okudu, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları bölümünü okuyor. Tarih ve doğa aşığı, teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Yorum ekle

Yorum Yazmak için buraya tıklayın