Ana sayfa » AKILLI BİLEKLİKLERE BİR BAKIŞ
Haber Teknoloji Yazılım

AKILLI BİLEKLİKLERE BİR BAKIŞ

Değerli TekoUpdates okuyucuları sizler için hazırladığımız bu içerikte akıllı saatte genel bir bakış attıktan sonra akıllı bileklikler ile ilgili bilgiler paylaştık. Keyifli okumalar dileriz.

AKILLI BİLEKLİKLERE VE AKILLI SAATLERE GENEL BİR BAKIŞ

Fitbit Akıllı Saatler ve Akıllı Bileklikler - Dokunmatik Rakun

Akıllı bileklikler genellikle sağlık amaçla kullanılmaktadır. Nabız ,tansiyon ve ateş ölçmesi; düşünce aile üyelerine bildirim yollayan çeşitleri dahi vardır. Adımları sizinle koordine bir şekilde saydığı için adım sayar görevi de görmektedir. En son modellerinde bluetooth kulaklıkla müzik dahi dinlenmektedir. GPS takibi ile aile üyelerinin nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Telefonu sürekli yanınızda tutmanıza bile gerek kalmamıştır.Bunun yanı sıra telefonla yaptığınız çoğu işlemi akıllı saatlerle yapabiliyorsunuz. Telefonunuzu eşledikten sonra mesajlarınızı saatinizin ekranından görebiliyorsunuz,aramaları telefonunuzdan yanıtlayabiliyorsunuz.

AKILLI BİLEKLİK VE AKILLI SAAT ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Akıllı bileklik spor severlerin bir numaralı dostudur diyebiliriz. Genellikle takip için kullanılır. Adım, nabız , ateş , tansiyon, uyku ve bildirim takibi sağlar. Akıllı saatler ise bildirim takibi ve bildirimleri geri dönütü kolaylaştırmaktadır.Akıllı saatler iletişim odaklıyken akıllı bileklikler takip odaklıdır.

2021 Yılında Alabileceğiniz En İyi Akıllı Saat ve Bileklik (Detaylı Satın Alma Rehberi) - Tüketici Dergisi

AKILLI BİLEKLİK ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Akıllı bileklik alırken şarj ve batarya süresi,ekran boyutu,GPS tercih edip etmediğinizi, suya dayanıklı olması, bildirim ve bileklikliğin eşzamanlı koordine bir şekilde çalışması, sesli arama özelliğine sahip olup olmaması vb.Akıllı Bileklik Önerileri - En İyi Akıllı Bileklikler - Başka Bir Kod

UYGUN BÜTÇELİ AKILLI BİLEKLİKLER

Siz değerli TeknoUpdates okurları için 2021 yılının en iyi fiyat performans ürünlerini sıraladık.250-350 tl arası değişen düşük bütçe dostu akıllı bilekliklerdir. Sesli aramaya cevap özellikleri yoktur. GPS takibi vardır. Tüm sağlık takiplerini yapar. Bu 4 akıllı bileklik pil sağlığı konusunda birbirinden gelişmiştir. Uyku takibinde hassas ürünlerdir. Su geçirmezlerdir.

  • Xiaomi Mi Band 5
  • Samsung Galaxy Fit2
  • galaxy fit2
  • Honor Band 5
  • Huawei Band 4 Pro

Elif Sude Akçay

2000 yılında Erzurum'da doğan Elif Sude Akçay İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi bilgisayar mühendisliğinde aktif eğitim görmektedir. Teknoloji, yazılım, gündem ve telefon alanları hakkında okumayı konuşmayı araştırmayı ve yazmayı seviyor.

Yorum ekle

Yorum Yazmak için buraya tıklayın