Ana sayfa » Huawei, Etkinlikte Yeni Ürünlerini ve Ürünlerin Fiyatlarını Açıkladı
Güncel Teknoloji

Huawei, Etkinlikte Yeni Ürünlerini ve Ürünlerin Fiyatlarını Açıkladı

Smart Vehicle Screen huawei teknoupdates teknoloji haberleri bilgi
Huawei, geçtiğimiz günlerde Çin'in Dongguan kentinde yeni bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte bir dizi ürünlerinde tanıtımı yapıldı. Bu ürünlerin arasında Huawei’nin 'hepsi bir yerde' akıllı ev çözümü, olan S otomobiller için Huawei Smart Screen ve S serisi olan akıllı ekran yer aldı.
Huawei, geçtiğimiz günlerde  gerçekleştirdiği etkinlikte bazı yeni ürünlerini tanıttı. Tanıtılan ürünlerden biri ise yeni Smart Screen S modelleri ile araçlar için geliştirilen akıllı ekran ilgi topladı.

Huawei, geçtiğimiz günlerde Çin’in Dongguan kentinde yeni bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte bir dizi ürünlerinde tanıtımı yapıldı. Bu ürünlerin arasında Huawei’nin  ‘hepsi bir yerde’ akıllı ev çözümü, olan S otomobiller için Huawei Smart Screen ve S serisi olan akıllı ekran yer aldı.

Huawei’nin yetkililerinden Richard Yu, 2019 yılında yaptığı bir açıklamada, şirketin nesnelerin interneti ekosisteminin tamamen yükseltilmiş olacağını ve zenginleştirilmiş akıllı ev ekosistemi oluşturulacağını belirtti. Huawei, bu teknolojisini  devam ettireceğini duyurdu.

Çinli teknoloji devi olan Huawei, çoklu endüstri iş birliğiyle akıllı ekpsisteminin bir parçası olarak Vehicle Smart Screen‘i tanıttı. Bu Smart araç ekranı, dağıtımlı teknoloji donatımıyla terminal cihazıyla ilk araç ekranıdır. Telefon ile Huawei Smart Vehicle Screen arasında bağlantı kurulabilen, HUAWEI HiCar tarafından desteklenen ilk araç içinde bulunan ürünü.

HiCar Sayesinde akıllı cep telefonlarındaki uygulamalar bu ekrana aktarılabiliyor. Cihazlar arasında ilk eşleştirme yapıldıktan sonra Huawei akıllı telefonları araçtaki akıllı ekrana bağlanabiliyor ve bunun için telefonu cepten çıkarmaya bile gerek kalmıyor. HiCar akıllı ekranın ön siparişi 30 Aralık tarihinde Ön Siparişlere açılacak ve satışı 8 Ocak Tarihinde ise satışları başlayacak.

Vehicle-Smart-Screen huawei teknoupdates

Huawei Smart Screen S’in toplamda 6 modeli ve 55 inç, 65 inç, 75 inç olmak üzere üç ekran boyutunu bulunduruyor. Yeni Smart Screen S modelleri, ekranlar arasında kullanılabilir ve nesnelerin internet kontrolünüde sağlamaktadır. Yeni Smart Screen S modellerinin fiyatları ve çıkış tarihleri ise şu şekilde:

  • 55 inç 60 Hz Smart Screen S: 3.299 yuan (3.850 TL) – ön sipariş: 21 Aralık – satış: 26 Aralık
  • 65 inç Smart Screen S: 4.999 yuan (5.840 TL) – sipariş alım: 8 Ocak 2021
  • 65 inç Smart Screen S Pro: 5.699 yuan (6.650 TL) – sipariş alım: 8 Ocak 2021
  • 75 inç Smart Screen S: 6.999 yuan (8.170 TL) – sipariş alım: 8 Ocak 2021 75 inç Smart Screen S Pro: 7.999 yuan (9.349 TL) – sipariş alım: 8 Ocak 2021

Bunlara ek olarak 4.999 yuan fiyata sahip Huawei Mate40 standart sürümü ile 2.688 yuan fiyata sahip HUAWEI WATCH GT 2 Pro ECG 21 Aralık’ta satışa çıkacak.

admin

Yorum ekle

Yorum Yazmak için buraya tıklayın