Ana sayfa » Epic Games’te 32 TL Fiyatındaki Oyun Ücretsiz Oldu.
Güncel Oyun

Epic Games’te 32 TL Fiyatındaki Oyun Ücretsiz Oldu.

Epic Games’te kısa sürelik ücretsiz sunulan oyunların listesine RollerCoaster Tycoon 3 dahil oldu.Epic Games Mağaza’sında 32 TL satışı olan oyun bu hafta Epic Games abonelerine ücretsiz olarak sunuldu.

Epic Games Store 2019’un son aylarında popüler olan oyunlarını ve Epic Games Store üzerinde satılan oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya başlamıştı.Bu Hafta RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition Epic Games Store’da ücretsiz olarak alıp oynayabilirsiniz.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition’ın Konusu Nedir ve Nasıl Bir Oyundur?

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition herkesin elbet bir platform’da gördüğü oyunlardandır.Hız treni inşa edip para kazanarak oyunu ilerletmek yeni versiyonunda oyunun özellikleri zenginletirilerek bir çok türden oyuncak ve öğeler eklenmiştir. oyuncular en iyi lunaparkı inşa edip kurduğu ve insanları kendi yapmış olduğu lunapark’a getirerek yeni öğelerde ekleyip ziyaretçileri artırarak oyunun amacına ulaşmaktadır.


Oyunun geliştiricisi Frontier Development firmasının açıklamasına göre oyun içerisinde 300’den fazla lunapark ekipmanı yer almaktadır. Bunlara ek olarak 500’den fazla dekoratif ürün, 20’den fazla hayvan ve 60’dan fazla dükkan yer alıyor. Oyun içerisinde sağlanan bu öğeler ve eklentiler sayesinde hayallerinizdeki lunaparkı kurabilmeniz oldukça kolay. Şehir ve ülke kurma oyunlarını seven oyuncuların oldukça hoşuna gidecek olan bu oyunu kaçırmamakta fayda var.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition Sistem Özellikleri

MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeriİşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
İşlemci: Intel veya AMD Çift Çekirdekli İşlemciİşlemci: Intel i3 İşlemci
Bellek: 2 GB RAMBellek: 4 GB RAM
Depolama: 2 GBDepolama: 2 GB
Direct X: Direct X Sürüm 9 veya üzeriDirect X: Direct X Sürüm 9 veya üzeri
Ekran Kartı: 256 MB Ekran Kartı Belleği / Intel HD 4000Ekran Kartı: Nvidia GTX560


Oyunu Almak İçin: https://www.epicgames.com/store/tr/product/rollercoaster-tycoon-3-complete-edition/home

TeknoUpdates

teknoupdates yazarı

Yorum ekle

Yorum Yazmak için buraya tıklayın