Ana sayfa » ELON MUSK BİTCOİN HAMLESİ!
Güncel Haber Kripto Para

ELON MUSK BİTCOİN HAMLESİ!

Elon Musk \TeknoUpdates

Elon musk birkaç ay öncesinden Tesla alım ve satımında bitcoin kullanımının durdurduğunu açıklayan elon musk şimdi ise bitcoin kullanacağını açıkladı. Kripto para borsası bu haberden sonra yükselişe geçerken bitcoin 32 bin $ aştı.

Elon Musk Bitcoin Hamlesi \ TeknoUpdates

Elon Musk Bitcoin Hamlesi \ TeknoUpdates

Katıldığı B Word kripto para konferansında sahne alan elon musk tesla’nın önümüzdeki günlerde alım ve satımlarında bitcoin kullanacağını açıkladı. 28-29 bin dolar civarında seyreden bitcoin 32 bin doları aşmış durumda bu da %7.5’lik değer kazandırdı bitcoine. Bu haberle birliklte Ethereum ve diğer kripto paralarda artış meydana geldi.

Elon Musk Bitcoin Hamlesi \ TeknoUpdates

Elon Musk bunu bilerek mi yapıyor  ?

Bugüne kadar gelindiğimiz noktada elon musk’ın inişli ve çıkışlı açıklamaları oldu. Örnek verecek olursak Dogecoin’i bir anda tavan fiyatlara çıkaran ve  tekrar düşüşe geçirdiği gibi. Kendi isteği doğrultusunda istediği an kripto para borsasına yön veriyor. Elon musk ise bu eleştirilere şu şekilde cevap vermekte. ’’Kripto paraları pompalayabilirim ama bu kesinlikle bu durum bir anda satacağım anlamına gelmez. Çünkü ben kesinlikle fiyatın en yükseğe ulaştığını, yani satılabilir duruma gelindiğini düşünmüyorum. Bitcoin’in başarıya ulaştığını görmek istiyorum.‘’

 

Elon Musk Bitcoin Hamlesi \ TeknoUpdates

TeknoUpdates

teknoupdates yazarı

Yorum ekle

Yorum Yazmak için buraya tıklayın