Ana sayfa » Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ramazan Bayramı sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz.
Güncel Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ramazan Bayramı sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz.

son dakika haber Cumhurbaşkanı Erdoğan Bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz Dedi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir video mesajı yayınladı. Mesajda bayramdan sonra kontrollü normalleşme dönemine girileceğinin müjdesini veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yaptığı açıklamasında "İnşallah salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz" sözleriyle normalleşme sürecine gireceğimizi belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir video mesajı yayınladı. Video Mesajında “İnşallah salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz” dedi.

Türk milletinin Ramazan Bayramını kutlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her ne kadar salgının yol açtığı sıkıntılar sebebiyle buruk bir bayram geçiriyor olsak da inşallah güzel günler bizi bekliyor. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda bu musibetten yıl bitmeden kurtulmayı umut ediyorduk. Ancak daha sonraki aylarda yeni dalgayla tüm dünyayı etkisi altına alan dalganın olumsuzluklarında kaçınılmaz olarak biz de etkilendik. Artan vaka, yoğun bakım ve vefat sayısında milletimize olan sorumluluğumuzun gereği olarak sınırlamalara gitmek mecburiyetinde kaldık. Ramazan ayını da büyük ölçüde sınırlamaların gölgesinde geçirdik. İnşallah salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz” sözlerini dile getirdi.

“MEVCUT SIKINTILARI ÇÖZECEĞİZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’yi 20 yıl öncesinin siyasette, ekonomide ve toplumsal yapıda kırılgan ülkesinde, bugünkü bölgesinde ve dünyada söz sahibi ülkesi haline nasıl getirdiysek mevcut sıkıntıları da aynı şekilde çözeceğiz. Salgın sonrasında yeniden şekillenecek küresel siyasi ve ekonomik sistemde ülkemizin hak ettiği yeri almasını sağlamakta kararlıyız. Bunun için gece gündüz çalışıyoruz.

son dakika ramazan bayrami tam kapanma haberi normallesme süreci teknoupdates

“VATANDAŞIN SIKINTILARI GİDERİLECEK

“Yakın çevremiz başta olmak üzere dünyanın tamamını etkileyen bu tehditle mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz” diyen Erdoğan, “Sağlık sistemimizi güçlü tutmanın yanında aşı başta olmak üzere salgın tehdidine karşı gerek her türlü yol ve yöntemi kullanacağız. Bunun zorlu ama arkası aydınlık bir imtihan olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Salgın tedbirlerinden olumsuz etkilenen her kesime, sıkıntıya düşen her vatandaşımıza destek paketleriyle elimizi uzatıyoruz. Üretimi, istihdamı, büyümeyi, kalkınmayı destekleyecek her adımı atıyor, her desteği veriyoruz. Buna rağmen sıkıntıya düşen, geliri azalan, işi bozulan vatandaşlarımız olduğunu biliyoruz. İnşallah onların sıkıntılarını da en kısa sürede yine biz gidereceğiz.”

“SALGININ ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ”

“Yaptığımız fedakârlıkların, verdiğimiz emeklerin karşılığını alarak, Allah’ın izniyle hem salgının üstesinden gelecek hem de ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız. Rabbimden hepimizi bundan sonraki bayramlara sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyorum. Bir kez daha Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.” dedi.

STARLINK UYDULARI NEDİR? AMACI VE DEZAVANTAJLARI NELERDİR?

TeknoUpdates

teknoupdates yazarı

Yorum ekle

Yorum Yazmak için buraya tıklayın